Szamba betonowe Bardo

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów musi przebiegać z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych materiałów do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Bardo

Szczelne zbiorniki na szambo Bardo

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To istotne, bo szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto więc polecić zadanie stworzenia kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy sposób na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury szamba, regionu realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Choć droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, jeśli budujesz dom. Współczesne zasady wymagają, aby wszelkie budynki miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538