Szamba betonowe Bielawa

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Bielawa

Szczelne zbiorniki na szambo Bielawa

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy zatem polecić zadanie realizacji kompletnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na obfite podlewanie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości zbiornika, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, gdy budujesz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538