Szamba betonowe Bierutów

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych surowców do budowy szamb i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Bierutów

Szczelne zbiorniki na szambo Bierutów

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność zbiornika. To ważne, ponieważ szambo musi pozostawać szczelne. Nieczystości z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Warto zatem zlecić zadanie realizacji pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury zbiornika, regionu wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, gdy stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, żeby wszelkie domy posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538