Szamba betonowe Bogatynia

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Bogatynia

Szczelne zbiorniki na szambo Bogatynia

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To ważne, ponieważ szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto więc polecić zadanie stworzenia pełnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na darmowe podlewanie grządek. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury zbiornika, obszaru wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Choć droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, gdy budujesz dom. Współczesne zasady nakazują, aby wszelkie domy posiadały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538