Szamba betonowe Brzeg Dolny

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Brzeg Dolny

Szczelne zbiorniki na szambo Brzeg Dolny

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To istotne, bo szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto więc polecić zadanie stworzenia pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy patent na darmowe nawadnianie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, aby wszelkie domy posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538