Szamba betonowe Bystrzyca Kłodzka

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Bystrzyca Kłodzka

Szczelne zbiorniki na szambo Bystrzyca Kłodzka

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo musi być szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto zatem zlecić zadanie stworzenia kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na darmowe podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, regionu realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, żeby wszystkie domy miały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538