Szamba betonowe Chocianów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u właściciela. Aby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Chocianów

Szczelne zbiorniki betonowe Chocianów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538