Szamba betonowe Duszniki-Zdrój

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować firmę do wykonania wykopu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Duszniki-Zdrój

Szczelne zbiorniki betonowe Duszniki-Zdrój

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538