Szamba betonowe Dzierżoniów

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Dzierżoniów

Szczelne zbiorniki na szambo Dzierżoniów

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To istotne, bo szambo powinno być szczelne. Nieczystości z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto więc zlecić wyzwanie realizacji pełnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy patent na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, regionu realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, gdy stawiasz dom. Obecne przepisy nakazują, żeby wszelkie domy miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538