Szamba betonowe Głuszyca

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Głuszyca

Szczelne zbiorniki na szambo Głuszyca

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto więc oddać zadanie realizacji kompletnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy sposób na darmowe nawadnianie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, regionu wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszelkie budynki miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii kupna zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538