Szamba betonowe Jawor

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów i innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Jawor

Szczelne zbiorniki na szambo Jawor

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To istotne, bo szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto więc polecić wyzwanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na porządne nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, regionu realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże niezbędna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie budynki miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538