Szamba betonowe Jedlina-Zdrój

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych surowców do tworzenia szamb i światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Jedlina-Zdrój

Szczelne zbiorniki na szambo Jedlina-Zdrój

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To ważne, bo szambo powinno pozostawać wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy więc zlecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na darmowe podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, regionu realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, żeby wszystkie budynki miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538