Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Szczelne zbiorniki na szambo Jelcz-Laskowice

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo musi być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Należy więc zlecić zadanie stworzenia całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na obfite podlewanie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury szamba, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Choć droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, jeśli budujesz dom. Współczesne zasady nakazują, żeby wszystkie domy posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538