Szamba betonowe Kamienna Góra

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do wykonania dołu na działce u właściciela. Aby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Kamienna Góra

Szczelne zbiorniki betonowe Kamienna Góra

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538