Szamba betonowe Karpacz

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Karpacz

Szczelne zbiorniki na szambo Karpacz

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, bo szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto więc polecić wyzwanie realizacji kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na porządne podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Mimo że droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże konieczna, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki miały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538