Szamba betonowe Kąty Wrocławskie

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Kąty Wrocławskie

Szczelne zbiorniki na szambo Kąty Wrocławskie

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy więc polecić zadanie wykonania kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na darmowe podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, gdy budujesz dom. Współczesne zasady nakazują, aby wszystkie budynki miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538