Szamba betonowe Kłodzko

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Kłodzko

Szczelne zbiorniki betonowe Kłodzko

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538