Szamba betonowe Kowary

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Aby budowa szamba udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Kowary

Szczelne zbiorniki betonowe Kowary

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne metody pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538