Szamba betonowe Kudowa-Zdrój

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy szamb i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kudowa-Zdrój

Szczelne zbiorniki na szambo Kudowa-Zdrój

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy więc oddać zadanie wykonania całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na obfite podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy wymagają, aby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz porady w kwestii wyboru szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538