Szamba betonowe Leśna

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Leśna

Szczelne zbiorniki betonowe Leśna

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii kupna właściwej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538