Szamba betonowe Lubań

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby budowa szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Lubań

Szczelne zbiorniki betonowe Lubań

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538