Szamba betonowe Lubawka

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Lubawka

Szczelne zbiorniki na szambo Lubawka

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność zbiornika. To istotne, gdyż szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto więc zlecić wyzwanie realizacji kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy patent na porządne nawadnianie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, obszaru wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, aby wszystkie budynki miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538