Szamba betonowe Lubomierz

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z domów musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy szamb i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Lubomierz

Szczelne zbiorniki na szambo Lubomierz

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać szczelne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy więc zlecić wyzwanie wykonania kompletnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało używać szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, gdy stawiasz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszystkie domy miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538