Szamba betonowe Międzybórz

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Międzybórz

Szczelne zbiorniki betonowe Międzybórz

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538