Szamba betonowe Międzylesie

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno jest załatwić firmę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Międzylesie

Szczelne zbiorniki betonowe Międzylesie

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w kwestii wyboru właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538