Szamba betonowe Mieroszów

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Mieroszów

Szczelne zbiorniki na szambo Mieroszów

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność zbiornika. To ważne, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto więc oddać wyzwanie realizacji pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy patent na darmowe podlewanie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury zbiornika, regionu realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie domy posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538