Szamba betonowe Mirsk

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Żeby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Mirsk

Szczelne zbiorniki betonowe Mirsk

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538