Szamba betonowe Niemcza

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Niemcza

Szczelne zbiorniki betonowe Niemcza

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538