Szamba betonowe Nowa Ruda

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do tworzenia prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Nowa Ruda

Szczelne zbiorniki na szambo Nowa Ruda

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy zatem zlecić zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na darmowe nawadnianie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości zbiornika, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, gdy stawiasz dom. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538