Szamba betonowe Nowogrodziec

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Nowogrodziec

Szczelne zbiorniki na szambo Nowogrodziec

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, bo szambo musi pozostawać wodoodporne. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy zatem polecić zadanie wykonania kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na obfite nawadnianie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszelkie budynki miały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538