Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wtedy należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia szamb oraz innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Szczelne zbiorniki na szambo Oborniki Śląskie

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, bo szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy więc oddać wyzwanie wykonania pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy patent na darmowe podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości zbiornika, regionu wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, gdy stawiasz dom. Współczesne zasady wymagają, aby wszelkie domy posiadały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538