Szamba betonowe Oława

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Oława

Szczelne zbiorniki na szambo Oława

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem zlecić wyzwanie realizacji kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury zbiornika, obszaru wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Mimo że droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak nieunikniona, gdy stawiasz dom. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz porady w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538