Szamba betonowe Olszyna

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów musi przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Olszyna

Szczelne zbiorniki na szambo Olszyna

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo musi być wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto zatem polecić wyzwanie stworzenia całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, gdy stawiasz dom. Obecne przepisy nakazują, żeby wszystkie domy posiadały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538