Szamba betonowe Pieńsk

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u inwestora. Żeby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Pieńsk

Szczelne zbiorniki betonowe Pieńsk

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538