Szamba betonowe Pieszyce

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Pieszyce

Szczelne zbiorniki na szambo Pieszyce

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo powinno być szczelne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto więc polecić wyzwanie stworzenia pełnej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na darmowe podlewanie grządek. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, jeśli budujesz dom. Obecne zasady nakazują, żeby wszelkie domy posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii kupna szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538