Szamba betonowe Polanica-Zdrój

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Żeby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Polanica-Zdrój

Szczelne zbiorniki betonowe Polanica-Zdrój

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538