Szamba betonowe Polkowice

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Polkowice

Szczelne zbiorniki na szambo Polkowice

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Warto więc polecić zadanie stworzenia całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszelkie domy miały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii wyboru szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538