Szamba betonowe Prochowice

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Prochowice

Szczelne zbiorniki betonowe Prochowice

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538