Szamba betonowe Prusice

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do instalacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Prusice

Szczelne zbiorniki na szambo Prusice

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Warto zatem oddać wyzwanie realizacji pełnej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na porządne podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości zbiornika, regionu wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, gdy stawiasz dom. Obecne przepisy nakazują, aby wszystkie domy miały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538