Szamba betonowe Przemków

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić szambo na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Przemków

Szczelne zbiorniki betonowe Przemków

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538