Szamba betonowe Radków

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Radków

Szczelne zbiorniki betonowe Radków

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538