Szamba betonowe Ścinawa

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do instalacji gminnej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Ścinawa

Szczelne zbiorniki na szambo Ścinawa

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno być szczelne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Należy więc polecić zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało używać szamba i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na darmowe podlewanie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Choć droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże niezbędna, jeśli budujesz dom. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538