Szamba betonowe Siechnice

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Siechnice

Szczelne zbiorniki betonowe Siechnice

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538