Szamba betonowe Sobótka

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy szamb oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Sobótka

Szczelne zbiorniki na szambo Sobótka

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To ważne, bo szambo musi pozostawać szczelne. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto więc polecić wyzwanie stworzenia kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy patent na obfite podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, obszaru wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Chociaż droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże nieunikniona, gdy stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie domy posiadały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538