Szamba betonowe Śrem

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Śrem

Szczelne zbiorniki betonowe Śrem

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538