Szamba betonowe Środa Śląska

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do instalacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy szamb i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Środa Śląska

Szczelne zbiorniki na szambo Środa Śląska

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność zbiornika. To ważne, bo szambo musi być szczelne. Ścieki z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Należy więc oddać zadanie realizacji pełnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy patent na darmowe nawadnianie grządek. Zlecając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, jeśli stawiasz dom. Współczesne przepisy wymagają, aby wszelkie budynki miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538