Szamba betonowe Strzegom

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Strzegom

Szczelne zbiorniki na szambo Strzegom

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To ważne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy więc zlecić wyzwanie wykonania kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na porządne podlewanie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, obszaru realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, aby wszystkie budynki posiadały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538