Szamba betonowe Strzelin

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Aby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Strzelin

Szczelne zbiorniki betonowe Strzelin

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538