Szamba betonowe Świebodzice

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia szamb i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Świebodzice

Szczelne zbiorniki na szambo Świebodzice

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy więc polecić wyzwanie realizacji kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie budynki miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538