Szamba betonowe Świeradów-Zdrój

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Świeradów-Zdrój

Szczelne zbiorniki na szambo Świeradów-Zdrój

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto zatem oddać zadanie wykonania pełnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy patent na darmowe nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości zbiornika, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie budynki miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538